Вверх

«Агровіста» перевезла власним річковим флотом 123 тис. тонн вантажів

14 серпня 2019, 12:37

«Агровіста» перевезла власним річковим флотом 123 тис. тонн вантажів

Перевезення власним флотом компанія почала в жовтні 2018 року. Фото прес-служби «Агровіста»

Річковий флот холдингу «Агровіста» (раніше — група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг») станом на 1 серпня перевіз 80 тис. тонн власних вантажів (на виконання експортних продажів компанії на базисах ФАС/ФОБ/СІФ), а також 43 тис тонн вантажів інших підприємств. Про це повідомила прес-служба «Агровісти».

Згідно з повідомленням, основним портом навантаження є Світловодський річковий термінал. З початку нового сезону компанія також активно бере участь у закупівлі та відвантаженні ранніх зернових культур (пшениця, ячмінь) на інших річкових терміналах на Дніпрі.

Зазначається, що товари перевозилися для перевантаження «борт-борт» на морські судна в Херсоні (38,5 тис. тонн, продажі СІФ destination), у Миколаєві (21,1 тис. тонн, продажі ФОБ) і на зовнішньому рейді Миколаєва (20,95 тис. тонн, продажі ФАС).

Всього було виконано 12 рейсів, середня тривалість (від моменту завантаження до моменту повернення флоту на наступне завантаження) склала 12-14 діб.

«Завдяки злагодженій роботі всього колективу (капітанів, шкіперів, логістів, закупівельників) вдалося максимально оперативно проводити як вантажно-розвантажувальні роботи, так і перехід річкою на відстані 660 км (від Світловодська до Миколаєва). І навіть незважаючи на складності, особливо осінньо-зимового сезону (перехід в основному в темний час доби, відсутність нормальної навігаційної обстановки на річці, постійні черги на шлюзах), доставка товарів в порт річкою набагато надійніший і головне швидкий шлях, порівняно з залізничними вагонами і авто, особливо в пікові періоди зернового сезону (жовтень-грудень, березень-травень)», — наголосили в компанії.

Читайте також Річки України в першому півріччі 2019: хто і скільки чого перевіз

Група «Агровіста» контролює Світловодський річковий термінал (потужність одночасного зберігання зернових — 94 тис. тонн), елеваторні підприємства «Шарівське» (81 тис. тонн), «ХПП Добронадіївське» (70,5 тис. тонн), «Украгроком» (60 тис. тонн), «Королівське ХПП» (47,2 тис. тонн). Засновниками групи є бізнесмени Анатолій Кузьменко та Юрій Скічко.

У жовтні 2018 року компанія розпочала перевезення власним річковим флотом і транспортувала зі Світловодська до Миколаєва 24 тис. тонн кукурудзи. Іншу частину власних вантажів і вантажів клієнтів річкового терміналу транспортували зафрахтованим флотом.

У 2018 році «Агровіста» збільшила відвантаження на водний транспорт порівняно з 2017 роком на 12% — до 93,2 тис. тонн.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати