Вверх

Олексій Нікулін призначений генеральним директором ТОВ «Бруклін-Київ»

08 січня 2019, 13:30

Олексій Нікулін призначений генеральним директором ТОВ «Бруклін-Київ»

Олексій Нікулін працює в компанії з 2006 року. Фото: brooklyn.kiev.ua

ТОВ «Бруклін-Київ», портовий оператор Одеського морського порту, призначило генеральним директором компанії Олексія Нікуліна. Про це «Портам України» повідомив представник компанії.

Олексій Нікулін закінчив Факультет транспортних технологій і систем Одеського національного морського університету в 2008 році. У ТОВ «Бруклін Київ» працює з 2006 року. Починав трудовий шлях тальманом, стивідором. У компанії пройшов сходинками службової драбини — старший стивідор, перший заступник начальника ППК, начальник ППК, заступник генерального директора з виробництва.

ТОВ «Бруклін-Київ» займається стивідорною діяльністю в Одеському порту з 1994 року. Згідно з реєстром ДП «Адміністрація морських портів України», компанія оперує причалами №38 (пірс №3), №42, №43, №44-45 (елеваторний пірс) і №46-47 (цукровий пірс). Спеціалізується на перевалці генеральних, навалювальних і тарно-штучних вантажів. Група «Бруклін-Київ» в 2017 році скоротила вантажообіг у порівнянні з 2016 роком на 9,3% — до 6,803 млн тонн.

З 2012 року ТОВ «Бруклін-Київ» і Louis Dreyfus Company спільно реалізують в Одеському порту проект будівництва нового зерноперевантажувального комплексу на Андросовському молу річною потужністю 4 млн тонн. Термінал планується ввести в експлуатацію влітку 2019 року. Загальна вартість інвестпроекту складає $100 млн.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати