Вверх

АМПУ і ТМТМ домовилися збільшити вантажоперевезення Транскаспійським маршрутом

10 вересня 2019, 17:56

АМПУ і ТМТМ домовилися збільшити вантажоперевезення Транскаспійським маршрутом

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) і Міжнародна асоціація (МА) «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» (ТМТМ) планують збільшити вантажопотоки в рамках Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту (Middle Corridor).

Як повідомила прес-служба АМПУ, відповідний намір містить меморандум, який підписали ДП «АМПУ» та МА «ТМТМ» у вівторок. Реалізація документа спрямована на залучення вантажопотоків, які проходять через Китай, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Україну до країн Європи, до українських портів із використанням поромних переправ у портах Чорного і Каспійського морів.

«Найбільш перспективним напрямком у нашій співпраці повинна стати активізація контейнерних перевезень, які проходять Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом через морські порти України. АМПУ вже протягом декількох років поспіль фіксує двозначне збільшення перевалки контейнерів у наших портах. В Україні представлені провідні світові контейнерні лінії, і ми маємо намір і надалі максимально ефективно використовувати транзитний потенціал наших портів і української залізниці з метою розвитку цього напрямку. У цьому сенсі початок плідної співпраці між АМПУ і ТМТМ є дуже своєчасним кроком», — зазначив в.о. голови АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Першим етапом роботи стане аналіз вантажопотоків, а також вивчення можливостей щодо збільшення імпорту, експорту і транзиту через морські порти України вантажів, які проходять по ТМТМ. Зокрема, сторони будуть координувати зусилля щодо запуску регулярного фідерного сполучення між портами Грузії і України.

Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут — транспортний коридор, який з'єднує Китай, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Туреччину, Україну, Румунію і країни Європи з використанням поромних переправ через порти Чорного та Каспійського морів.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати