Вверх

АМПУ перевела днопоглиблювальний флот до Одеського порту на час призупинення робіт на інших об'єктах через нерест

18 квітня 2019, 10:10

В Одеському морському порту тривають роботи з експлуатаційного днопоглиблення. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Згідно з повідомленням, головною метою експлуатаційного черпання в Одеському порту є ліквідація наносів і підтримка паспортних глибин для забезпечення повноцінної роботи стивідорних компаній. Днопоглиблювальні роботи виконує ТОВ «СМД-Інвест». Черпання проводиться в акваторії і операційній зоні причалів №№3, 8,10, 25, 26, 42, 43. Обсяг днопоглиблення становить 91,036 тис. кубометрів. Вартість робіт ― 22,571 млн грн.

Додатково АМПУ проводить днопоглиблення власним флотом в операційній зоні 12 причалів Одеського порту. Орієнтовний обсяг робіт становить близько 10 тис. кубометрів, роботи планується завершити до другої декади травня. Координацію робіт здійснюють фахівці Одеської філї ДП «АМПУ».

«Роботи сплановані таким чином, щоб максимально використовувати потужності спеціалізованих суден, які тимчасово, через заборону на період нересту, не можуть виконувати роботу на інших об'єктах. Після закінчення робіт в Одеському порту днопоглиблювальний флот повернеться до реалізації проектів ДП «АМПУ» в інших портах і на каналах», ― уточнила прес-служба.

Роботи з експлуатаційного днопоглиблення в Одеському порту стартували 1 квітня 2019 року. Одеський порт став десятим об'єктом, на якому виконується експлуатаційне черпання з початку 2019 року.

У 2019 році АМПУ планує експлуатаційне днопоглиблення в Маріупольському, Бердянському, Ізмаїльському, Миколаївському, Одеському, Херсонському та Чорноморському морських портах, а також на глибоководному судновому ході Дунай ― Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманському, Дністровсько-Лиманському і Херсонському морському каналах. Триває реалізація двох масштабних проектів капітального днопоглиблення в Чорноморському і «Південному» морських портах.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати