Вверх

АМПУ представить потенційним інвесторам можливості Скадовського порту

10 вересня 2019, 14:17

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) і Херсонська обласна державна адміністрація (ОДА) 11 вересня 2019 року мають намір провести у Скадовську зустріч із представниками бізнесу щодо розвитку Скадовського морського порту.

Як повідомила прес-служба АМПУ, на зустрічі у форматі відкритого діалогу планується обговорити з потенційними інвесторами перспективи їх участі в реалізації інфраструктурних проектів у порту. Потенційним інвесторам буде надана актуальна інформація про поточні показники роботи порту, стратегічні плани його подальшого розвитку, перспективи застосування механізму державно-приватного партнерства (оренди, концесії, спільної діяльності) для реалізації інвестиційних проектів. Також на зустрічі планується обговорити з керівництвом області та порту проблемні питання, які можуть впливати на діяльність приватних компаній, в числі яких — оформлення прав на землю, оренда державного майна тощо.

У зустрічі візьмуть участь голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, в.о. голови ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс, начальник Скадовської філії ДП «АМПУ» Олександр Кугут, директор ДП «Скадовський МТП» Олександр Литвиненко.

«ДП «АМПУ» запрошує представників потенційних компаній-інвесторів до обговорення перспектив плідної співпраці з інвестування у морську галузь України, зокрема у розвиток морського порту Скадовськ», — додала прес-служба.

Скадовський морський порт розташований на північному березі Джарилгацької затоки Чорного моря. Акваторія порту є ковшем, вхід до якого огороджений дамбою. Глибина акваторії в середній частині становить 5-5,3 метра. Річна пропускна здатність — 1,32 млн тонн. Кількість вантажних причалів — 5, довжина вантажного причального фронту — 672 метра. Відповідно до реєстру АМПУ, єдиним оператором порту є ДП «Скадовський морський торговельний порт».

Скадовський морський порт у 2018 році скоротив вантажообіг порівняно з 2017 роком в 2,5 разу — до 8,4 тис. тонн.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати