Вверх

ДП «Контейнерний термінал Одеса» вивчає можливість укладення концесійної угоди

24 січня 2020, 10:23

ДП «Контейнерний термінал Одеса» (КТО), дочірня компанія німецької транспортно-логістичної групи Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA), розглядає можливість укладення концесійної угоди. Про це повідомила прес-служба адміністрації Одеського морського порту.

«На даний момент на рівні Міністерства інфраструктури України розглядається можливість укладення концесійної угоди з ДП «КТО» в рамках чинного законодавства. Найближчим часом компанія-інвестор поінформує міністерство про результат розгляду запропонованої форми співпраці», — сказано в повідомленні.

Як вказала прес-служба, цю тему озвучив начальник адміністрації порту Руслан Сахаутдінов на зустрічі з головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим, який відвідав Одеський порт у четвер.

В рамках візиту спікер парламенту відвідав новий причал №2-к, яким оперує ДП «КТО». У зустрічі також взяли участь президент ДП «КТО» Філіп Свенсен і генеральний директор ДП «КТО» Анастас Коккін.

Сахаутдінов ознайомив Разумкова з поточним станом поетапного будівництва контейнерного терміналу ДП «КТО». Начальник адміністрації порту, серед іншого, акцентував увагу голови парламенту на проблемних питаннях реалізації проекту. Зокрема, ішлося про фінансування завершення будівництва гідротехнічних споруд.

ДП «Контейнерний термінал Одеса» оперує причалами №№2, 1к, 2к Одеського морського порту. Довжина причальної лінії — 650 метрів. Розмір складських площ — 19 гектарів. Проект терміналу передбачає збільшення річної пропускної спроможності до 1,2 млн TEU. Компанія в 2019 році збільшила контейнерооборот порівняно з 2018 роком на 15,3% — до 389,9 тис. TEU.

Проект контейнерного терміналу реалізується на принципах державно-приватного партнерства ДП «Адміністрація морських портів України» та ДП «КТО».

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати