Вверх

Egis розробить математичну модель прогнозу вантажопотоку в портах України

19 квітня 2019, 11:56

Група експертів ТОВ «Ежіс Україна» в рамках реалізації проекту технічної допомоги «Підтримка органів влади України в розробці Національної транспортної моделі і майстер-плану» у четвер відвідала ДП «Стивідорна компанія (СК) «Ольвія».

Як повідомила прес-служба держстивідора, інженер з транспортного планування Франсуа-Марк Турпен і експерт із портів і морського транспорту Олександр Лисенко зустрілися з керівником ДП «СК «Ольвія» Русланом Олійником і ознайомилися з діяльністю підприємства в ході оглядової екскурсії.

«Метою візиту експертів до морських портів є вивчення ситуації щодо попиту на вантажоперевалку в Україні для подальшої можливості розробки математичної моделі прогнозу попиту», - зазначила прес-служба.

ТОВ «Ежіс Україна» (засновано в 1996 році) - філія і партнер міжнародної інженерно-консалтингової групи Egis в Україні. Надає консалтингові послуги з розвитку бізнесу і реалізації проектів в Україні в галузі автомобільних доріг і автомагістралей, водних ресурсів, навколишнього середовища та енергетики, портів і внутрішніх водних шляхів, авіації, міського планування і розвитку, житлово-комунального господарства, міського громадського транспорту і великих будівельних проектах. Має головний офіс у Києві і проектні офіси у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Харкові та Полтаві.

Egis International пропонує послуги інжинірингу, проектного структурування та експлуатації. У сфері інжинірингу та консалтингу діяльність компанії концентрується на секторах транспорту, міського розвитку, цивільного будівництва, промисловості, водопостачання та водовідведення, захисту навколишнього середовища та енергетики.

Група бере участь у розробці проектів розвитку в морських портах України, зокрема, в морських портах «Південний», «Чорноморськ», Білгород-Дністровському та інших.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати