Вверх

Egis реалізує черговий етап підготовки пре-ТЕО держстивідора БМТП

23 січня 2020, 11:35

Egis реалізує черговий етап підготовки пре-ТЕО держстивідора БМТП

Консультанти Egis повинні допомогти держстивідору знайти ефективну фінансову модель. Фото: uspa.gov.ua

Фахівці французької консалтингової компанії Egis International реалізують черговий етап підготовки попереднього техніко-економічного обґрунтування (пре-ТЕО) розвитку ДП «Бердянський морський торговельний порт» (БМТП) в рамках технічної допомоги Євросоюзу.

Як повідомила прес-служба держстивідора, представники Egis відвідали Бердянський морський порт 21-22 січня. В ході візиту інженер компанії Андре Мерьен отримав інформацію щодо організаційної структури, штатного розкладу і функцій адміністрації Бердянського морського порту і ДП «БМТП».

Експерти Egis розпочали підготовку пре-ТЕО гдержстивідора БМТП у жовтні 2019 року.

Egis International пропонує послуги інжинірингу, проектного структурування та експлуатації. У сфері інжинірингу та консалтингу діяльність компанії концентрується на секторах транспорту, міського розвитку, цивільного будівництва, промисловості, водопостачання та водовідведення, захисту навколишнього середовища та енергетики.

Фахівці Egis беруть участь у розробці проектів розвитку в морських портах України в рамках реалізації проекту технічної допомоги «Підтримка органів влади України в розробці Національної транспортної моделі і майстер-плану».

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати