Вверх

ФДМ планує здати в оренду нерухоме майно в Одеському порту

24 січня 2020, 13:42

Регіональне відділення Фонду державного майна України (ФДМУ) по Одеській і Миколаївській областях проводить конкурс на право укладення угоди оренди нерухомого майна в Одеському морському порту. Про це повідомила прес-служба ДП «Одеський морський торговельний порт».

За інформацією ФДМУ, в списку нерухомого майна фігурують п'ять об'єктів.

Частина складської площі на Хлібній гавані (причал №29) площею 40 квадратних метрів для здійснення технічного обслуговування майна і обладнання елеватора (силоси та інше). Адреса об'єкта: Одеса, Митна площа, 1/6.

Частина відкритого складу причалу №43 площею 475 квадратних метрів для здійснення технічного обслуговування майна і обладнання елеватора (силоси, транспортна галерея з опорами та інше). Адреса об'єкта: Одеса, Митна площа, 1/6.

Частина відкритого складу причалу №43 площею 50 квадратних метрів для розміщення контейнера/ів для зберігання зразків зернових і олійних культур та обслуговування транспортної галереї з опорами. Адреса об'єкта: Одеса, Митна площа, 1/6.

Частина площі з накриттям в тилу причалу №43 площею 170 квадратних метрів для здійснення технічного обслуговування майна і обладнання елеватора (обслуговування тепловоза). Адреса об'єкта: Одеса, вул. М. Гефта, 3/2.

Частина площі з накриттям в тилу причалу №42 площею 272 квадратних метрів для розміщення пробовідбірника для залізничних вагонів і додаткового контейнера для зберігання зразків зернових і олійних культур. Адреса об'єкта: Одеса, вул. Приморська (вул. М. Гефта, 3).

«Розмір орендної плати буде визначатися під час аукціону шляхом надання пропозицій учасниками. Крок підвищення — 10% від початкової орендної плати», — сказано у повідомленні.

Конкурс відбудеться 31 січня о 12:00 у Регіональному відділенні ФДМУ по Одеській і Миколаївській областях.

Відповідно до реєстру морських портів ДП «Адміністрація морських портів України», причалом №42 оперують ТОВ «Бруклін-Київ» і ТОВ «Бруклін-Київ Порт», причалом №43 — ТОВ «Бруклін-Київ», ПАТ «Укрелеваторпром» і ТОВ «ЗПК «Інзерноекспорт». Причал №29 у реєстрі не фігурує.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати