Вверх

Голова Держекоінспекції проведе нараду щодо корупції в портах

11 грудня 2019, 11:45

Голова Держекоінспекції проведе нараду щодо корупції в портах

Єгор Фірсов. Фото: 24tv.ua

В Одеській облдержадміністрації у четвер, 12 грудня, відбудеться нарада, присвячена ситуації з екологічним контролем у морських портах регіону. Про це повідомив в.о. голови Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов.

«Завтра їду в Одесу! Там склалася складна ситуація з роботою морської екоінспекції. Я вже втомився постійно отримувати сигнали щодо неправомірних дій, а інколи відвертого вимагання хабарів інспекторами. В Одесі постійний негативний фон, і з цим треба щось робити», — написав він у Facebook.

Фірсов нагадав, що минулого тижня в морпорту «Чорноморськ» було затримане судно Shandong Peng Cheng із претензіями від інспекції. «Були скарги на інспекторів за вимагання хабаря, а з іншого боку були скарги на забруднення навколишнього середовища. Судно не могло залишити порт, не сплативши великий штраф, і в той же час судновласник ніс ще більші збитки від простою. В результаті, не маючи змоги чекати і розбиратись, штраф було виплачено і судно пішло. Але питання залишились. І такі ситуації виникали і виникають постійно. Миритись з цим не хочу і не можу», — повідомив він.

«Отже, я звертаюся до губернатора, керівництва АМПУ і запрошую на нараду. Окремо запрошую судновласників та представників бізнесу, від них я хочу почути конкретні факти, цифри та прізвища. Я дуже сподіваюсь на відверту розмову, щоб ми чітко визначили, хто є хабарниками і чиї вуха за ними стирчать. Адже тероризувати всі порти не маючи «даху» — просто неможливо. Ми готові до рішучих і навіть кардинальних дій», — наголосив в.о. голови Держекоінспекції.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати