Вверх

«Держгідрографія» закінчила зняття буїв на Дніпрі у Херсонській області

09 грудня 2019, 11:11

«Держгідрографія» закінчила зняття буїв на Дніпрі у Херсонській області

Всього знято 26 навігаційних буїв. Фото: hydro.gov.ua

Державна установа (ДУ) «Держгідрографія» у п'ятницю завершила підняття навігаційного обладнання (буїв) на річці Дніпро у Херсонській області. Про це повідомила прес-служба держустанови.

Згідно з повідомленням, у зоні відповідальності Херсонської ділянки ФДУ «Миколаївський район Держгідрографії» знято 26 плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО). Зокрема, на ділянці між Херсоном і Каховською ГЕС знято 18 буїв, на рукавах Старий Дніпро і Конка — 4 буя, в акваторії ТОВ «Таврійський елеватор» — 4 буя.

Крім того, з 20 берегових знаків знята світлооптична апаратура.

«Зняті плавучі ЗНО доставлені в Херсонську дільницю. Сьогодні фахівці Херсонської бази з обслуговування і ремонту ЗНО інженерної служби філії розпочали роботи з підготовки буїв до установки в наступному навігаційному сезоні», — зазначила прес-служба.

Минулого тижня «Держгідрографія» закінчила підняття буїв на річці Південний Буг.

ДУ «Держгідрографія» — науково-виробничий комплекс, що спеціалізується на науково-технічній діяльності в галузі навігації, гідрографії та океанографії, забезпечує виконання міжнародних зобов'язань України щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства. Належить до сфери управління Міністерства інфраструктури.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати