Вверх

«Держгідрографія» закінчила зняття навігаційних буїв на Південному Бузі

06 грудня 2019, 11:32

«Держгідрографія» закінчила зняття навігаційних буїв на Південному Бузі

Всього знято 66 навігаційних буїв. Фото: hydro.gov.ua

Державна установа (ДУ) «Держгідрографія» у понеділок завершила підняття навігаційного обладнання (буїв) на річці Південний Буг. Про це повідомила прес-служба держустанови.

Згідно з повідомленням, всього знято 66 плавучих попереджувальних знаків на ділянці річки між 54 і 158 кілометрами в зоні відповідальності ФДУ «Миколаївський район Держгідрографії».

Після зняття почалася підготовка буїв до наступного навігаційного сезону, який, за прогнозами, відкриється в березні 2020 року. «Зараз буї проходять процес дефектації. Фахівці установи перевіряють роботу світлооптичних пристроїв і батарей, якими обладнані буї. Розпочато процес ремонту і (або) заміни якірних ланцюгів, фарбування, інші відновлювальні роботи», - зазначила прес-служба.

ДУ «Держгідрографія» — науково-виробничий комплекс, що спеціалізується на науково-технічній діяльності в галузі навігації, гідрографії та океанографії, забезпечує виконання міжнародних зобов'язань України щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства. Належить до сфери управління Міністерства інфраструктури.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати