Вверх

Держстивідор БМТП перевантажує обладнання другої черги Приморської ВЕС

02 травня 2019, 15:54

Держстивідор БМТП перевантажує обладнання другої черги Приморської ВЕС

Приморська ВЕС-2 буде налічувати 26 вітряків. Фото: portinfo.com.ua

ДП «Бердянський морський торговельний порт» (БМТП) обробляє перше судно з комплектами вітрогенераторів для другого етапу будівництва Приморської вітрової електростанції (ВЕС, Приморський район, Запорізька область) енергохолдингу ДТЕК. Про це повідомила прес-служба держстивідора.

«26 хабів, 26 гондлол і 21 лопать - вантаж, який надійшов до «Бердянського морського торговельного порту» в рамках реалізації проекту з будівництва другої черги Приморської вітроелектростанції. За кількістю вітроелектростанцій Приморська ВЕС-2 буде аналогічною попередньому проекту і нараховуватиме 26 одиниць вітряків, тож хаби та гондоли, які надійшли судном Fredensborg, доставлені в повному обсязі. В подальшому, в рамках даного проекту, державний портовий оператор опрацьовуватиме лопаті та башти», - ідеться у повідомленні.

Перевезенням негабаритного вантажу займається транспортно-логістична компанія «Холлеман Україна».

Всього на поточний рік ДП «БМТП» запланована обробка 63 комплектів вітрогенераторів.

ДП «БМТП» в січні 2019 року завершило перевантаження всіх 26 комплектів вітрогенераторів в рамках першого етапу будівництва Приморської вітрової електростанції (ВЕС, Приморський район, Запорізька область) енергохолдингу ДТЕК.

Бердянський морський порт став четвертою українською гаванню, яка освоїла перевантаження устаткування ВЕС. Раніше це здійснювали Маріупольський, Чорноморський морські порти і спеціалізований морський порт «Ольвія».

Згідно з реєстром ДП «Адміністрація морських портів України», ДП «БМТП» оперує причалами №№1-5 і 7-9 Бердянського морського порту.

Бердянський морський порт розташований у північно-східній частині Бердянської затоки. Включає зовнішній рейд, внутрішній рейд (гавань Бердянськ) і підхідний канал довжиною 20 кілометрів, шириною — 90 метрів, глибиною — 8,55 метра із прохідною осадкою 7,9 метра. Кількість вантажних причалів — 11, довжина вантажного причального фронту — 1798 метрів. Крім ДП «БМТП», в порту працюють портові оператори ТОВ «Нова Хортиця», ТОВ «Агро-клас», ТОВ «Аскет-шиппінг» і ПрАТ «Бердянський завод підйомно-транспортного устаткування».

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати