Вверх

«Укроборонсервіс» отримає статус портового оператора порту «Ольвія»

20 січня 2020, 09:52

ДП «Укроборонсервіс» розраховує найближчим часом отримати статус портового оператора спеціалізованого морського порту (СМП) «Ольвія». Про це заявив директор «Укроборонсервісу» Володимир Воронін під час візиту до порту в п'ятницю.

«Ми перебуваємо на фінальній стадії підписання угоди доступу до причалу і включення ДП «Укроборонсервіс» до Реєстру морських портів України як портового оператора СМП «Ольвія». Сподіваємося, це станеться найближчим часом, і ми будемо повноцінно розвиватися в порту», — заявив Воронін на робочій зустрічі з керівництвом адміністрації порту «Ольвія».

Як повідомила прес-служба адміністрації порту, сторони обговорили виробничі, операційні та юридичні питання, що стосуються початку роботи портового оператора ДП «Укроборонсервіс».

Спеціалізований морський порт «Ольвія» розташований у 25 кілометрах від Миколаєва на лівому березі Дніпро-Бузького лиману. Кількість вантажних причалів — 7, довжина вантажного причального фронту — 1,53 кілометра. У порту працюють портові оператори ДП «СК «Ольвія» і ТОВ «Компанія «Євровнешторг». ДП входить до числа держкомпаній, на базі яких реалізуються пілотні проекти концесії.

ДП «Укроборонсервіс» — один із провідних спецекспортерів України, працює на світовому ринку озброєнь з 1993 року. З 2010 року входить до складу ДК «Укроборонпром».

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати