Вверх

Виконувати обов'язки начальника ММТП буде заступник директора з експлуатації

18 листопада 2019, 15:45

Виконувати обов'язки директора ДП «Маріупольський морський торговельний порт» (ММТП) протягом найближчих двох місяців буде заступник директора з експлуатації держстивідора Юрій Балан. Про це повідомила прес-служба ДП «ММТП».

«Виконувати обов'язки директора нашого підприємства протягом найближчих двох місяців буде заступник директора з експлуатації Юрій Балан. Незважаючи на кадрові зміни, Маріупольський порт працює в колишньому режимі і продовжує реалізацію Стратегічної програми розвитку підприємства, в тому числі — будівництво зернового терміналу», — сказано у повідомленні.

У п'ятницю Кабінет міністрів погодив призначення директора ДП «ММТП» Олександра Олійника виконуючим обов'язки директора ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Южний».

ДП «ММТП» оперує причалами №1-18 Маріупольського морського порту. Держстивідор у 2018 році скоротив вантажообіг порівняно з 2017 роком на 9,8% — до 5,3 млн тонн.

Маріупольський морський порт розташований у північно-західній частині Таганрозької затоки Азовського моря, в 14 милях від входу в затоку. Акваторія порту включає внутрішній і зовнішній рейди. Кількість вантажних причалів — 18, довжина вантажного причального фронту — 3,657 кілометра.

Маріупольський морпорт у 2018 році скоротив вантажообіг порівняно з 2017 роком на 9,6% — до 5,887 млн тонн. Питома вага порту у вантажообігу морських портів України склала 4,4% проти 4,9% в 2017 році.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати