Вверх

Кабмін призначив голову правління АТ «Укрзалізниця»

10 січня 2019, 13:31

Кабмін призначив голову правління АТ «Укрзалізниця»

Євген Кравцов прийшов в «Укрзалізницю» у 2015 році. Фото: Facebook

Кабінет міністрів на засіданні в четвер призначив Євгена Кравцова головою правління АТ «Укрзалізниця». Про це повідомила прес-служба УЗ.

Як зазначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, очікування від роботи «Укрзалізниці» - це прогрес, стабільність і якісний сервіс. «Глобальне завдання - перевезти все, що вироблено на внутрішньому ринку, нам необхідно отримати від «Укрзалізниці» більш якісний сервіс. Даємо мандат Євгену Кравцову на формування професійного правління», - заявив Гройсман.

В «Укрзалізниці» нагадали, що після затвердження нової редакції статуту компанії, питання відбору кандидата на посаду голови правління АТ і його подання на розгляд акціонера, Кабінету міністрів України, належить до компетенції наглядової ради товариства. Відбір кандидатури на посаду голови правління здійснюється в порядку, розробленому наглядовою радою і узгодженому з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Такий порядок, за словами голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевки Аджунера, був розроблений, затверджений і узгоджений з Мінекономрозвитку. «Члени наглядової ради, відповідно до цього порядку, вирішили провести оцінку в.о. голови правління Євгена Кравцова, зокрема, із залученням для цього зовнішнього консультанта з підбору персоналу», - повідомив Аджунер. Він зазначив, що саме на підставі висновку зовнішнього консультанта наглядовою радою Євген Кравцов одноголосно обраний кандидатом на посаду голови правління АТ «Укрзалізниця» і запропонований до затвердження акціонером.

Аджунер позитивно оцінив урядове рішення про призначення Кравцова головою правління АТ «Укрзалізниця» і висловив надію, що завдяки спільним зусиллям наглядової ради і правління в найкоротші терміни буде затверджено стратегію розвитку компанії і здійснені невідкладні кроки щодо її реалізації.

Євген Кравцов прийшов в «Укрзалізницю» у 2015 році на посаду радника генерального директора. Пізніше працював директором з питань реформування, майнової та правової політики, начальником департаменту реформування і корпоративного розвитку, членом правління, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця», а також першим заступником міністра інфраструктури - головою наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця». У серпні 2017 року Кравцов повернувся в «Укрзалізницю» і виконував обов'язки голови правління товариства.

Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» на засіданні 12 грудня 2018 року ухвалила рішення і підготувала розпорядження про призначення Євгена Кравцова головою правління компанії терміном на три роки. Крім того, цим розпорядженням Кравцов звільняється з посади члена правління.

АТ «Укрзалізниця» не входить до переліку державних підприємств, на яких є обов'язковим проведення конкурсу на обрання керівника.

У жовтні 2018 року Кабінет міністрів змінив тип акціонерного товариства «Укрзалізниця» з публічного на приватне, перейменував його в АТ «Українська залізниця») і затвердив нову редакцію статуту підприємства.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати