Вверх

Кабмін призначив першого заступника міністра та заступника міністра інфраструктури

18 листопада 2019, 09:00

Кабмін призначив першого заступника міністра та заступника міністра інфраструктури

Міністр інфраструктури вважає Дмитра Абрамовича грамотним чиновником. Фото: espreso.tv

Кабінет міністрів у п'ятницю призначив Дмитра Абрамовича першим заступником міністра інфраструктури, Олега Ющенка — заступником міністра інфраструктури. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

Раніше міністр інфраструктури Владілав Криклій анонсував призначення Абрамовича і Ющенка першим заступником міністра і заступника міністра інфраструктури відповідно.

Міністр назвав Абрамовича «дуже грамотним, професійним бюрократом». «Це буде надійна опора не тільки для того, щоб генерувати ідеї, але скоріше втілювати і координувати процес», — сказав Криклій в одному з інтерв'ю.

За словами міністра, Ющенко довгий час працював в інвестиційному бізнесі, зокрема, заводив в Україну американський інвестиційний фонд Siguler Guff & Company. «Вони тут купили мережу клінік, якими він керував, розвивав. І готелі, і низку інших активів. Власне, його завданням буде подібна робота з нашими держактивами, які замість прибутку і демонструють збитки. У нас в планах концесії, державно-приватне партнерство, приватизація непрофільних активів, аудити. Це рутинна і не дуже швидка робота, але вона повинна дати дуже хороші результати», — пояснив Криклій.

Читайте також Круки просувають на місце Лавренюка Ющенка?

Кабмін 18 вересня призначив Олександру Клітіну заступником міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції, Наталю Форсюк — заступником міністра інфраструктури.

За інформацією голови ГО «Інфраструктурна рада» Володимира Шульмейстера, у вересні на посаду першого заступника міністра інфраструктури розглядалася кандидатура заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка. Наприкінці жовтня Лавренюк подав у відставку з посади заступника міністра інфраструктури.

У вересні 2019 року морська спільнота звернулася до Президента України Володимира Зеленського з проханням не допустити перепризначення чиновників, пов'язаних із корупційними схемами в портах.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати