Вверх

Переможець конкурсу на голову Морської адміністрації пройде підсумкову співбесіду — Криклій

09 грудня 2019, 16:50

Переможець відкритого конкурсу на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації) цього тижня пройде співбесіду, за підсумками якої може бути прийнято відповідне кадрове рішення. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій кореспонденту сайту «Порти України».

«Рішення про призначення будуть виноситися за результатами співбесід, які відбудуться цього тижня. Тому, за результатами співбесіди, зможу щось сказати», — сказав Криклій.

У відкритому конкурсі на посаду голови Морської адміністрації найкращий результат показав Іван Ніякий — 13,0 балів. Ілля Тихонов набрав 12,5 бала, Ігор Колядін — 10,75 бала, Максим Алдошин — 8,25 бала. Заявки на конкурс подавалися з 22 жовтня по 7 листопада 2019 року. До конкурсу були допущені 17 кандидатів.

Ніякий подав заявку на участь у конкурсі на посаду глави Морської адміністрації 24 жовтня. «Друзі, нарешті, злочинне керівництво Мораду в повному складі звільнене. Але що ж робити далі? А далі потрібно перетворити ганебний корупційний смітник на сучасний ефективний орган, який буде займатися міжнародними конвенціями, наглядом за безпекою мореплавства, послугами щодо дипломування моряків і поверне, нарешті, Україні статус морської держави. Тому сьогодні я подав документи для участі в конкурсі на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту. Не буду розповідати, як важко далося це рішення. Головний мотив простий: хто, якщо не ми?», — писав Ніякий у Facebook.

Кабмін на підставі подання міністра інфраструктури Владислава Криклія розпорядженням №968-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Петренка з посади голови Морської адміністрації. Розпорядженням №976-р від 20 жовтня 2019 року тимчасово виконуючим обов'язки голови Морської адміністрації призначено Миколу Божка.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в галузі морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також щодо безпеки на морському та річковому транспорті (крім безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати