Вверх

Кабмін погодив кандидатуру керівника «Держгідрографії»

26 лютого 2020, 10:20

Кабмін погодив кандидатуру керівника «Держгідрографії»

Дмитро Падакін виконував обов'язки начальника «Держгідрографії» у 2017-2018 роках. Фото: hydro.gov.ua

Кабінет міністрів погодив призначення Дмитра Падакіна виконуючим обов’язки начальника Державної установи (ДУ) «Держгідрографія». Про це ідеться в урядовому розпорядженні №154-р від 19 лютого 2020 року, яке оприлюднене на «Урядовому порталі».

«Погодитися з пропозицією Міністра інфраструктури щодо призначення Падакіна Дмитра Юрійовича виконуючим обов’язки начальника державної установи «Держгідрографія», — ідеться у документі.

Дмитро Падакін працював на посаді заступника начальника ДУ «Держгідрографія» з липня 2004 року, а з березня 2017 і до жовтня 2018 року виконував обов’язки керівника держустанови.

Державна служба морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація) з 14 лютого 2020 року звільнила Олександра Щипцова з посади начальника Державної установи (ДУ) «Держгідрографія». Щипцов обіймав посаду начальника ДУ «Держгідрографія» з травня 2019 року, виконував обов'язки начальника держустанови — з квітня 2018 року.

ДУ «Держгідрографія» — науково-виробничий комплекс, що спеціалізується на науково-технічній діяльності у навігації, гідрографії та океанографії, забезпечує виконання міжнародних зобов'язань України щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства.

Читайте головні новини галузі на нашому телеграм-каналі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати