Вверх

Кабмін скоротив кількість регіональних митниць до 16

02 жовтня 2019, 14:27

Кабмін скоротив кількість регіональних митниць до 16

Фото: Max Nefyodov, Facebook

Кабінет міністрів на засіданні в середу затвердив регіональну структуру Державної митної служби, скоротивши кількість регіональних митниць з 26 до 16. Про це повідомив голова відомства Максим Нефьодов.

«Для чого ці зміни: початок боротьби з «феодалізмом», коли кожна митниця — окреме князівство, зі своїми правилами, опорою на місцевих голову ОДА, поліцейського, прокурора, СБУ-шника, ДБР-вівця тощо; економія на адміністративних витратах — посади перерозподілятимемо на користь оперативного складу, почнемо вчитися централізувати всі функції підтримки; логістична оптимізація — для значної кількості митних постів зменшиться відстань до центру (наприклад, зі Слов'янська зараз до керівництва — 248 км (!!!). Буде 129 км); створення Координаційно-моніторингової митниці, де ми почнемо накопичувати досвід і функції нагляду, створювати центри компетенцій за складними і ризикованими групами товарів, моніторингові групи для аналізу даних щодо меж, перегляду інформації з камер, вагів, сканерів тощо», — написав він у Facebook.

За словами Нефьодова, це проміжна структура, через яку Держмитслужба відпрацює етапи шляху, який їй належить пройти у 2020 році для переходу на єдину юридичну особу.

Максим Нефьодов почав виконувати обов'язки керівника Держмитслужби 15 липня 2019 року за підсумками проведеного кадрового конкурсу.

У грудні 2018 року Кабмін вирішив реорганізувати Державну фіскальну службу шляхом поділу на Державну податкову та Державну митну служби як окремі центральні органи виконавчої влади.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати