Вверх

Херсонська філія «Аскет Шиппінг» розширила лінійку послуг

05 листопада 2019, 11:35

Херсонська філія компанії «Аскет Шиппінг» розпочала експедирування і відправку експортних вантажів через зернові термінали Нової Каховки, а також оформлення каботажних вантажів через зернові термінали Золотої Балки і Благовіщенки. Про це повідомила прес-служба компанії.

«До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Ми розробляємо і пропонуємо логістичні рішення, оптимальні для бізнес-задач клієнта », — зазначив директор херсонської філії Борис Веракша.

Херсонська філія компанії спеціалізується на експедируванні експортних вантажів зернових та продуктів переробки зернових, перевалка яких здійснюється через Херсонський морський порт, Херсонський річковий порт, Херсонський комбінат хлібопродуктів, приватні зернові термінали та на рейді. Компанія володіє складом у Херсоні площею 3 тис. квадратних метрів.

З початку роботи філії проекспедировано близько 2 млн тонн вантажів, у тому числі через власний склад — 37 тис. тонн.

ТОВ «Аскет Шиппінг» (створена у 2007 році) працює в Бердянському, Маріупольському, Миколаївському, Одеському та Херсонському морських портах. Компанія є портовим оператором Бердянського морського порту. Бердянська філія компанії в 2018 році скоротила вантажообіг порівняно з 2017 роком на 13,3% — до 704,2 тис. тонн.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати