Вверх

Київський річковий порт збудує логістичний комплекс і термінал

11 лютого 2019, 14:52

Київський річковий порт збудує логістичний комплекс і термінал

З 2014 року портофлот підприємства поповнили кілька суден. Фото: Київський річковий порт, Facebook

Київський річковий порт найближчим часом планує будівництво логістичного комплексу класу А і терміналу для цементної бази. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Зокрема, площа логістичного комплексу з вантажною зоною складе 10 тис. квадратних метрів (в тому числі - 2 тис. квадратних метрів офісних приміщень).

Крім цього, в планах підприємства - подальший розвиток залізничних перевезень і перевалки піску, щебеню, металу, нарощування контейнерних перевезень, а також розвиток торговельних відносин і вантажоперевезень з Білоруссю.

Згідно з повідомленням, з 2014 року в розвиток порту, зокрема - у відновлення інфраструктури та портового флоту, інвестовано понад 40 млн грн. «Флот, який залишився від попередніх власників, відремонтували, а деякі одиниці довелося відновлювати майже з нуля. У цьому дуже допоміг власний плавучий док (ДОК-3), який ми дістали практично з металобрухту. Також на судна встановили нове навігаційне обладнання та сучасні засоби безпеки. Два рудовози і гідронавантажувач придбали в Білорусі (з якою, до речі, налагодили партнерські відносини), придбали криголамний буксир і плавкран. На сьогодні Київський річковий порт успішно розвивається по восьми напрямках, починаючи з послуг із перевалки вантажів, закінчуючи пасажирськими перевезеннями», - зазначила прес-служба.

Київський річковий порт володіє понад 1,5 км вантажних причалів, оснащених сучасними вантажно-розвантажувальними засобами. Порт оснащений гідротехнічними спорудами, спеціальними пристроями для стоянки, обробки та навігаційного обслуговування флоту, береговим господарством, ремонтними майстернями.

У Києві 6 березня відбудеться «Річковий Форум 2019», на якому учасники ринку річкових перевезень обговорюватимуть майданчики під будівництво складів, елеваторів, терміналів, проблеми створення флоту і залучення вантажів.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати