Вверх

Криклій, Вецкаганс і керівництво Risoil обговорили питання співпраці в порту «Чорноморськ»

18 листопада 2019, 10:27

Криклій, Вецкаганс і керівництво Risoil обговорили питання співпраці в порту «Чорноморськ»

Міністр інфраструктури Владислав Криклій, в.о. голови ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Райвіс Вецкаганс і представники компанії Risoil S.A. обговорили перспективи співпраці.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, зустріч відбулася в міністерстві у п'ятницю. У зустрічі також взяли участь представники Офісу із залучення і підтримки інвестицій.

Згідно з повідомленням, учасники зустрічі обговорили питання співпраці ДП «АМПУ» та ТОВ «СП Рісойл Термінал» в рамках реалізації спільного проекту в морському порту «Чорноморськ».

За словами Криклія, Мінінфраструктури дотримується позиції, що всі питання в рамках реалізації спільного проекту в морському порту «Чорноморськ» повинні бути вирішені з дотриманням вимог законодавства.

«Учасники зустрічі визначилися щодо можливих шляхів вирішення порушених під час зустрічі питань, які будуть реалізовуватися після вивчення всіма зацікавленими сторонами», — зазначила прес-служба.

Risoil S.A. заснована в 2000 році у Женеві (Швейцарія). Основними напрямками діяльності компанії є забезпечення логістики олії, насипних і генеральних вантажів у портах Чорного моря, продаж і виробництво рослинних олій, торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах, зберігання і переробка агропромислових продуктів.

Компанія володіє ТОВ «СП Рісойл Термінал» (термінал з перевалки зерна та рослинних олій у морському порту «Чорноморськ»), ТОВ «Рісойл Південь» (термінал з перевалки рослинних олій у морському порту «Південний»), ТОВ «Морський технічний центр», ПрАТ «Роздільнянський елеватор», ТОВ «Біоіл Універсал Україна» (олієпресовий завод), олійно-екстракційним заводом «Бісер Олива» (Болгарія) та іншими активами.

Risoil у 2018-2019 маркетинговому році (МР, липень 2018 — червень 2019) збільшила вантажоперевалку порівняно з аналогічним періодом минулого року на 12%, або на 308 тис. тонн — до 2,937 млн тонн. Перевалка зерна склала 1,95 млн тонн, рослинної олії — 986,8 тис. тонн.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати