Вверх

Призначено в.о. голови правління Українського Дунайського пароплавства

19 листопада 2019, 16:43

Призначено в.о. голови правління Українського Дунайського пароплавства

Олексій Хомяков був партнером юридичної компанії «Астерс». Фото: udp.one

Міністерство інфраструктури наказом №29-Ос від 8 листопада 2019 року призначило Олексія Хомякова виконуючим обов'язки голови правління ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП). Про це повідомила прес-служба товариства.

«Призначити Хомякова Олексія Валерійовича з 18 листопада 2019 року виконуючим обов'язки голови правління ПрАТ «УДП» до прийняття відповідного рішення Вищим органом товариства (Міністерством інфраструктури)», — сказано в наказі.

Представлення нового керівника трудовому колективу підприємства відбулося у понеділок. Представляв Хомякова генеральний директор Директорату морського і річкового транспорту Мінінфраструктури Олександр Басюк. «Це нова відправна точка в житті вашого підприємства. Зі свого боку хочу побажати Олексію Валерійовичу плідної роботи, ефективного керівництва. Сподіваюся, що новому менеджеру вдасться впоратися з проблемами, з якими зіткнувся директорат, як орган управління, і безпосередньо колектив пароплавства», — зазначив Басюк.

«Ґрунтуючись на кадровому потенціалі і бажанні колективу працювати на благо підприємства, ми зможемо створити соціальний плацдарм для підвищення зарплат, добробуту працівників та, відповідно, поліпшення фінансових показників компанії. Новий менеджмент, націлений насамперед на розвиток, буде спиратися у своїй роботі на залучення довгого стратегічного фінансування з метою ремонту флоту, розширення горизонтів існуючих логістичних ланцюжків і поглиблення співпраці з партнерами пароплавства. Таким чином ми будемо збільшувати вантажопотік через наше місто і підприємство», — сказав Хомяков.

На підтримку нового керівника УДП висловився Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко. «Олексій Хомяков — грамотний антикризовий менеджер. Головний стрижень своєї роботи він бачить у збереженні соціальних стандартів і стабілізації обстановки в пароплавстві. Колектив повинен бути життєздатний, згуртований, тоді ми спокійно можемо говорити, що у пароплавства є майбутнє. Тому я дуже сподіваюся на конструктивний діалог між керівником і колективом. Місто у всьому буде надавати підтримку і допомогу», — заявив Абрамченко.

Раніше Хомяков був партнером юридичної компанії «Астерс».

Мінінфраструктури 8 жовтня звільнило голову правління ПрАТ «УДП» Дмитра Чалого, який обіймав цю посаду з 7 березня 2018 року.

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» здійснює річкові вантажоперевезення Дунаєм і морські вантажоперевезення. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних і 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома судами дедвейтом 3,3-4 тис. тонн (шість суховантажів типу «Ізмаїл» і один танкер «Десна»). Основу вантажів складає металургійна сировина, яка постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдавія», «Україна», «Дніпро» і «Волга».

ПрАТ «УДП» у 2018 році збільшило обсяг перевезень вантажів річковим балансовим і оперованим флотом порівняно з 2017 роком на 19% — до 2,697 млн тонн.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати