Вверх

МІУ може перезапустити відбір голови Морської адміністрації

13 грудня 2019, 12:50

МІУ може перезапустити відбір голови Морської адміністрації

«Є питання до біографії кандидатів», — Криклий. Фото: mtu.gov.ua

Кадровий конкурс на зайняття посади голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації), вірогідно, буде перезапущено. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає кореспондент сайту «Порти України».

«Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морську адміністрацію», — пояснив Криклій, відповідаючи на питання віце-президента Морський палати України В'ячеслава Кисловського про те, коли буде призначений новий керівник відомства.

За словами міністра, наступного понеділка відбудеться співбесіда, за результатами якої можна буде чіткіше зрозуміти, чи потрібно робити перезапуск конкурсу.

У відкритому конкурсі на посаду голови Морської адміністрації найкращий результат показав Іван Ніякий — 13,0 балів. Ілля Тихонов набрав 12,5 бала, Ігор Колядін — 10,75 бала, Максим Алдошин — 8,25 бала. Заявки на конкурс подавалися з 22 жовтня по 7 листопада 2019 року. До конкурсу були допущені 17 кандидатів.

Кабмін на підставі подання міністра інфраструктури Владислава Криклія розпорядженням №968-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Петренка з посади голови Морської адміністрації. Розпорядженням №976-р від 20 жовтня 2019 року тимчасово виконуючим обов'язки голови Морської адміністрації призначено Миколу Божка.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в галузі морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також щодо безпеки на морському та річковому транспорті (крім безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати