Вверх

Морська адміністрація продовжила навігацію в пониззі Дніпра

04 січня 2019, 09:07

Створена Державною службою морського і річкового транспорту (Морською адміністрацією) Робоча група з питань відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро прийняла рішення про продовження навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах в пониззі Дніпра.

Як повідомила прес-служба Морської адміністрації, навігація в Запорізькому районі гідротехнічних споруд (РГС) продовжена до 5 січня 2019 року, на Каховському шлюзі — до 8 січня 2019 року.

«Разом з тим, Морська адміністрація настійно закликає судновласників, судна яких будуть здійснювати плавання в період продовженої навігації, забезпечувати їх паливом, водою, провізією й іншими судновими запасами з розрахунку на максимальний автономний рейс», — наголошується в повідомленні.

У березні Міністерство інфраструктури визначило дати відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах Дніпра: на Каховському шлюзі — з 20 березня по 5 грудня, Запорізькому РГС — з 20 березня по 4 грудня, Дніпродзержинському та Кременчуцькому шлюзах — з 27 березня по 22 листопада, Канівському і Київському шлюзах — з 2 квітня по 15 листопада.

У листопаді Морська адміністрація новою орієнтовною датою припинення судноплавства на Канівському шлюзі визначила 20 грудня, на Кременчуцькому — 25 грудня, Дніпродзержинському, Каховському шлюзах і в Запорізькому районі гідротехнічних споруд (РГС) — 28 грудня.

Навігація на Дніпрі в 2017 році відкрилася в березні і завершилася 16 листопада і 21 листопада на Київському та Канівському шлюзах, 20 грудня — на Кременчуцькому, Дніпродзержинському, Каховському шлюзах і Запорізькому РГС. За даними Державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях», кількість минулих шлюзування на Дніпрі судів за період навігації 2017 року збільшилося в порівнянні з 2016 роком на 13% — до 13 408.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати