Вверх

На посаду голови Морської адміністрації претендують 17 кандидатів

15 листопада 2019, 14:05

До конкурсного відбору на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації) допущені 17 учасників. Про це свідчать матеріали Національного агентства з питань державної служби (НАДС).

Конкурсний відбір на посаду голови Морської адміністрації оголошено 22 жовтня 2019 року. Заявки від кандидатів приймалися до 7 листопада.

Серед вимог до кандидатів — наявність досвіду роботи на посадах державної служби категорії «А» або «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах в сфері морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної промисловості), або досвід перетворень, управління змінами у великих організаціях, а також вільне володіння українською та англійською мовами.

Кабінет міністрів на підставі подання міністра інфраструктури Владислава Криклія розпорядженням №968-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Петренка з посади голови Морської адміністрації, розпорядженням №969-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Барінова з посади першого заступника голови відомства, розпорядженням № 970-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Балібердіна з посади заступника голови відомства.

Розпорядженням №976-р від 20 жовтня 2019 року тимчасово виконуючим обов'язки голови Морської адміністрації призначено Миколу Божка.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в галузі морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також щодо безпеки на морському та річковому транспорті (крім безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати