Вверх

Державна митна служба офіційно розпочала роботу

09 грудня 2019, 09:05

Державна митна служба офіційно розпочала роботу

Максим Нефьодов: «Нам вдалося не допустити потрапляння понад 500 «сумнівних» керівників». Фото: unian.ua

У неділю, 8 грудня, офіційно почала функціонувати нова Державна митна служба (ДМС). Про це повідомив голова відомства Максим Нефьодов.

«Сьогодні в 00:00 офіційно запустилася Нова митниця. Це ще тільки початок побудови нового держоргану, який буде дійсно працювати для платників податків. Але нам вдалося не допустити потрапляння понад 500 найбільш «сумнівних» керівників до лав нової Держмитслужби, скоротити кількість митниць із 26 до 16 і забезпечити майже непомітний для користувачів перехід від одного держоргану до іншого. Уже в 00:03 була оформлена перша експортна декларація на вантаж в Акермані, який зайшов о 23:49 ще до ДФС (Державної фіскальної служби). Ну і опівночі був оформлений перший рейс у Борисполі», — написав Нефьодов у Facebook в неділю.

За його словами, всю минулу ніч чат керівництва Держмитслужби нагадував «вулик»: в.о. голів митниць об'їжджали пости, щоб переконатися, що проблем немає, у центральному апараті була виведена на роботу група, яка розбирала всі складні випадки.

«Ще залишаються точкові питання, які розгребемо за тиждень — місця доставки, в окремих випадках транзиту, особливості роботи залізниці. Але в цілому все добре, працюємо далі. Зараз у штат Держмитслужби переведені понад 50% працівників, і цей процес триватиме у грудні. У грудні запускаємо конкурси, щоб замістити тих, кого звільняємо», — написав Нефьодов.

Раніше Президент України Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністру Олексію Гончаруку, міністру фінансів Оксані Маркаровій і голові Держмитної служби Максиму Нефьодову запустити нову службу до 1 грудня 2019 року. Крім того, глава держави дав доручення до 1 січня запустити повноцінну роботу «єдиного вікна» на митниці.

Кабінет міністрів призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби 5 липня. Раніше Нефьодов виграв конкурс на посаду глави відомства.

У грудні 2018 року Кабмін вирішив реорганізувати Державну фіскальну службу шляхом поділу на Державну податкову службу і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати