Вверх

Німецькі експерти вивчили перспективи прямого торгового трафіку між Одесою і Гамбургом

05 грудня 2019, 10:02

Німецькі експерти вивчили перспективи прямого торгового трафіку між Одесою і Гамбургом

Німецькі гості відвідали ДП «Контейнерний термінал Одеса». Фото: port.odessa.ua

Делегація представників Посольства Німеччини в Україні з аграрних питань, Українсько-німецької торгової палати, кoмпаніі ATU (Agritrade Ukraine) і німецьких підприємств відвідала Одеський морський порт, вивчивши логістичні можливості доставки вантажів між Одесою і Гамбургом.

Як повідомила прес-служба адміністрації порту, гості відвідали ДП «Контейнерний термінал Одеса» (КТО) — дочірню структуру німецької транспортно-логістичної групи Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA). Мета візиту — показати, як працюють німецькі інвестиції в Україні, щоб бізнесмени, задіяні в аграрному секторі або торгівлі не боялися інвестувати в Україну. Візит делегації відбувся минулого тижня.

Гостей приймали віце-президент із суспільно-політичних відносин ДП «КТО» Світлана Ярова і комерційний директор Ігор Яровенко. Після презентації члени делегації відвідали нові причали №1-к і №2-к, оглянули тилові складські площі.

«Я уже вдруге відвідую контейнерний термінал, куди вкладені німецькі інвестиції, — сказав керівник проекту ATU Андре Піллінг. — Мене дуже вразила успішна співпраця українського держпідприємства і німецького бізнесу. Сьогодні склад нашої делегації змішаний: до неї увійшли представники економіки, асоціацій, ТПП, учасники нашого проекту. Більшість членів делегації вперше в Одесі і на терміналі. Для них дуже важливо самим побачити, як розвивається контейнерний бізнес в Україні, зрозуміти, які логістичні можливості доставки вантажів існують між Одесою і Гамбургом. Особливо це цікавить представників комерційних фірм, асоціацій, оскільки останнім часом багато німців отримують зі ЗМІ негативну інформацію про Україну. Це створює певні проблеми у торгівлі між двома країнами, в інвестуванні в економіку вашої країни, оскільки для бізнесу, перш за все, важлива довіра».

За словами Піллінга, дуже важливо вивести українські продукти на німецький ринок. «Як мешканець Гамбурга мушу зауважити, що багато українських продуктів, які продаються в наших магазинах, потрапляють до нас через Польщу. І у ваших супермаркетах, зокрема, в «Таврії», ми бачили німецькі товари, які прибули в Україну через Польщу. Водночас ми зацікавлені в прямих торгових відносинах», — резюмував Піллінг.

HHLA — найбільша портова і транспортно-логістична компанія Німеччини. Управляє контейнерними терміналами Altenwerder, Burchardkai і Tollerort в порту Гамбург, терміналом ДП «КТО» в Одеському порту і терміналом Transiidikeskuse в порту Таллінн (Естонія). На три контейнерні термінали в Гамбурзі припадають три чверті сукупного контейнерообороту групи. Інтермодальний бізнес групи представлений компаніями Metrans і Polzug. Група в 2018 році збільшила консолідований контейнерооборот порівняно з 2017 роком на 1,9% — до 7,336 млн TEU.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати