Вверх

«Нібулон» ввів в експлуатацію найбільше судно

20 вересня 2019, 18:00

«Нібулон» ввів в експлуатацію найбільше судно

Будівництво судна тривало один рік. Фото: Дмитро Власов, Facebook

Суднобудівно-судноремонтний завод (ССЗ) «Нібулон» (Миколаїв) ввів в експлуатацію найбільше судно в історії підприємства — самохідний перевантажувач Nibulon Maх. Урочиста церемонія відбулася в рамках міжнародного форуму Trans Expo Odesa-Mykolaiv 2019 у п’ятницю.

«Ми це судно побудували за рік», — заявив генеральний директор «Нібулона» Олексій Вадатурський.

Підприємство спустило на воду самохідний перевантажувач Nibulon Maх у травні 2019 року. Судно призначене для виконання вантажно-розвантажувальних робіт на рейді, перевезення зернових вантажів. Обладнане двома повноповоротними кранами Liebherr. Довжина судна — 139,5 метра, ширина — 28 метрів, дедвейт — 8,82 тис. тонн. Місткість трюмів становить 13,6 тис. кубометрів.

ССЗ «Нібулон» (до 2012 року — суднобудівний завод «Лиман», до 2000 року — Чорноморський судномеханічний завод) спеціалізується на повнокомплектному будівництві суден і судноремонті. Є суднобудівною та судноремонтною базою флоту агрохолдингу «Нібулон». У 2018 році підприємство спустило на воду вісім суден. У 2019 році завод також планує збудувати вісім суден.

ТОВ «СП «Нібулон» (засноване в 1991 році) — один із найбільших операторів зернового ринку України. Володіє власним перевантажувальним терміналом у Миколаївському морському порту річною потужністю 5 млн тонн, одинадцятьма річковими терміналами на Дніпрі і Південному Бузі, судноплавною компанією, суднобудівно-судоремонтним заводом. Компанія в 2018-2019 маркетинговому році (МР) збільшила експорт зернових і олійних порівняно з 2017-2018 МР на 26,8% — до 5,2 млн тонн.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Дивитись відео
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати