Вверх

«Нібулон» збудує два річкові термінали в 2019 році

09 січня 2019, 12:52

«Нібулон» збудує два річкові термінали в 2019 році

Нові річкові перевантажувальні комплекси почнуть приймати зерно в липні. Фото: nibulon.com

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство (СП) «Нібулон» планує в 2019 році збудувати річкові перевантажувальні термінали в Запорізькій і Дніпропетровській областях. Про це свідчать матеріали прес-служби компанії.

Згідно з повідомленням, обидва термінали планується ввести в експлуатацію в липні. «Наші елеваторні комплекси користуються попитом у сільгоспвиробників. Тому сьогодні ми продовжуємо розвиток мережі річкових перевантажувальних терміналів і комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур», — сказано в повідомленні.

Агрохолдинг розпочав будівництво річкового терміналу в Тернівці (Вільнянський район, Запорізька область) в жовтні 2018 року. «Нове підприємство забезпечить робочими місцями близько 120 осіб, скоротить витрати сільгоспвиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також буде щорічно поповнювати місцевий бюджет за рахунок сплачених податків на 2,7 млн грн (...) Крім перевантажувального терміналу в Тернівці, у липні 2019 року аналогічний об'єкт буде збудований у Дніпропетровській області», — зазначила прес-служба.

За даними компанії, вартість будівництва річкового терміналу в Тернівці становить $19 млн. В рамках проекту планується зведення причалу довжиною 130 метрів і днопоглиблення лівої притоки Дніпра — річки Плоска Осокорівка в обсязі 286 тис. кубометрів. Комплекс у Тернівці стане третім перевантажувальним терміналом компанії в Запорізькій області.

ТОВ «СП «Нібулон» (засноване в 1991 році) — один з найбільших операторів зернового ринку України. Володіє власним перевантажувальним терміналом у Миколаївському морському порту річною потужністю 5 млн тонн, одинадцятьма річковими терміналами на Дніпрі і Південному Бузі, судноплавною компанією, суднобудівно-судоремонтним заводом.

Компанія в 2017-2018 МР експортувала 4,1 млн тонн зернових і олійних (в 2016-2017 МР — 4,65 млн тонн). Компанія в 2017-2018 МР транспортувала внутрішніми водними шляхами 2,5 млн тонн вантажів.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати