Вверх

Оголошено відкритий відбір на посаду голови АМПУ

23 січня 2020, 22:44

Оголошено відкритий відбір на посаду голови АМПУ

Кандидати пройдуть п'ять етапів конкурсного відбору. Фото: uspa.gov.ua

Наглядова рада ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) оголосила відкритий відбір на посаду голови держпідприємства.

Згідно з оголошенням АМПУ, відповідне рішення наглядова рада ухвалила 17 січня 2020 року.

У списку вимог до кандидатів — вища освіта не нижче другого (магістерського) рівня, наявність другої вищої освіти з управління і бізнес-адміністрування (як перевага); значний досвід (не менше п'яти років) управління великими українськими та міжнародними компаніями із позитивною репутацією на керівних посадах (С-рівень) і успішний досвід управління змінами та реструктуризацією бізнесу; досвід роботи на вищих керівних посадах у міжнародних компаніях, що надають послуги аудиту та управлінського консалтингу, а також досвід розробки та реалізації бізнес-стратегії, трансформації бізнесу і підвищення ефективності роботи, буде перевагою; досвід роботи у морській галузі (як перевага).

У числі вимог також — досвід успішної реалізації бізнес-стратегії, управління проектами організаційних змін (трансформація бізнес-моделей, реструктуризація бізнесу, злиття і поглинання) і досвід антикризового управління; досвід переговорів на високому рівні з клієнтами, постачальниками, фінансовими інститутами, партнерами, державними органами виконавчої, законодавчої влади; знання і розуміння правових аспектів (контракти, узгодження), процедур прийняття урядових рішень і законотворчого процесу (як перевага); досвід впровадження інформаційних продуктів, що підвищують прозорість та ефективність управління підприємством; бездоганна ділова репутація.

Крім того, серед вимог — навички критичного мислення і орієнтованість на розв’язання проблем, вміння визначити і оцінити можливі рішення, щоб вибрати найбільш дієздатне; високий рівень внутрішньої енергії і висока працездатність, орієнтованість на результат; висока професійна етика і нульова толерантність до корупції; інноваційний підхід; вільне володіння англійською мовою; вільне володіння українською та/або російською мовами (як перевага).

Згідно з оголошенням АМПУ, для участі у відкритому відборі кандидата необхідно направити документи англійською або українською мовами компанії з підбору персоналу Odgers Berndtson. Прийом документів здійснюється до 7 лютого. Відбір проводитиметься у п'ять етапів.

Минулого тижня виконуючий обов'язки голови ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс виключив свою участь у конкурсному відборі на посаду голови держпідприємства.

Вецкаганс працює в.о. голови ДП «АМПУ» із січня 2017 року.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати