Вверх

Одеський порт і ДП «КТО» розвивають сервіс електронних перепусток на проїзд вантажівок

13 лютого 2020, 14:50

Адміністрація Одеського морського порту і ДП «Контейнерний термінал Одеса» (КТО) в рамках диджіталізації послуг впроваджують можливість одноразової і одночасної подачі документів в електронному вигляді для оформлення пропуску на в'їзд до Одеського порту і приймального акту ДП «КТО» для завезення контейнерів на термінал.

Як повідомила прес-служба адміністрації порту, ця послуга почне діяти з 18 лютого 2020 року.

Таким чином, з моменту впровадження нового алгоритму оформлення перепусток до порту і приймального акту ДП «КТО» досить лише надавати необхідну інформацію із застосуванням однієї системи (ІСПС або веб-порталу ДП «КТО»), без втрати додаткового часу в очікуванні оформлення оператором документів у «ручному режимі» у відповідних облікових груп.

Згідно з повідомленням, оформлення перепусток і прийомних актів можна здійснювати із використанням ІСПС або веб-порталу ДП «КТО» за рахунок налагодженого автоматичного обміну інформацією між системами.

Як уточнила прес-служба, перехід на електронну систему оформлення дозволить скоротити час оформлення кожного транспортного засібу майже на 10 хвилин.

Раніше адміністрація Одеського морського порту реалізувала можливість оформлення і передачі експедитором електронних перепусток у вигляді штрих-кодів безпосередньо водієві на мобільний пристрій (смартфон, планшет).

Адміністрація Одеського морського порту також закликала операторів контейнерних терміналів прискорити терміни впровадження сервісів оформлення електронних перепусток для великовантажного автотранспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати