Вверх

Визначено переможця тендеру на днопоглиблення в Бердянському порту

25 квітня 2019, 17:34

Визначено переможця тендеру на днопоглиблення в Бердянському порту

Відновлення паспортних глибин сприятиме розвитку порту. Фото: bmtport.com.ua

ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро «Азимут» (Україна) стало переможцем аукціону з вибору підрядника експлуатаційного днопоглиблення підхідного каналу та акваторії Бердянського морського порту.

Як повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), відповідний тендер відбувся в електронній системі державних закупівель Prozorro в середу. Переможець аукціону зробив найнижчу цінову пропозицію ― 354,9 млн грн (без ПДВ). При цьому очікувана вартість послуг становила 430 млн грн (без ПДВ).

«В минулого року перевалка вантажів у Бердянському порту знизилася на 24,4% через складну ситуацію в Азовському морі і в Керченській протоці. Цей порт надзвичайно потребував додаткових конкурентних переваг. Завдяки успішно завершеному аукціону ми проведемо днопоглиблення підхідного каналу та акваторії Бердянського порту з економією в 17,5%, або понад 75 млн грн від стартової ціни. Відновлення паспортних глибин сприятиме розвитку порту, більш ефективній перевалці традиційних і залученню нових вантажів», ― зазначив в.о. голови АМПУ Райвис Вецкаганс.

Підрядник повинен виконати днопоглиблення обсягом 1,85 млн кубометрів. На підхідному каналі обсяг робіт становить 1,39 млн кубометрів, в акваторії порту ― 466 тис. кубометрів.

Згідно з повідомленням, рішення про намір укласти договір з ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро «Азимут» буде прийнято після надання переможцем аукціону відповідної документації.

До аукціону було допущено чотири компанії: ТОВ «Укрбудсервіс» (Україна), Consal S.R.L. (Румунія), ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро «Азимут» (Україна) і ТОВ «СМД Інвест» (Україна). Для участі в тендері на виконання днопоглиблювальних робіт подали заявки сім компаній.

Раніше ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро «Азимут» стало переможцем аукціону з визначення підрядника експлуатаційного днопоглиблення підхідного каналу та акваторії Маріупольського морського порту.

Прес-служба нагадала, що в 2017-2018 роках АМПУ п'ять разів оголошувала тендери на днопоглиблення у Маріупольському та Бердянському морських портах, проте визначити переможців не вдавалося через недостатню кількість учасників аукціонів.

Успішне проведення двох тендерів у Маріуполі і Бердянську забезпечила нова спеціалізована Філія «Днопоглиблювальний флот ДП «АМПУ». Для залучення максимальної кількості учасників до тендеру єдина закупівля щодо днопоглиблення в обох українських портах Азова була розділена на окремі проекти. Також було скасоване фінансове забезпечення, що дозволило залучити до тендеру іноземні компанії.

У 2019 АМПУ планує експлуатаційне днопоглиблення у Маріупольському, Бердянському, Ізмаїльському, Миколаївському, Одеському, Херсонському та Чорноморському морських портах, а також на глибоководному судновому ході Дунай ― Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманському, Дністровсько-Лиманському і Херсонському морському каналах. Крім цього, продовжується реалізація двох масштабних проектів капітального днопоглиблення у морських портах «Чорноморськ» і «Південний».

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати