Вверх

Порт «Южний» уперше прийме танкер з дизпаливом з Індії

13 березня 2019, 09:07

Компанія Skywalk Trading спільно з трейдером BB Energy організували постачання до України 36 тис. тонн дизпалива виробництва компанії Nayara Energy (Індія). Прибуття танкера в Україну очікується в ці вихідні, повідомляє enkorr.

Це перше для українського ринку пряме постачання палива від індійського виробника. Всі попередні обсяги індійського дизпалива постачалися до України через термінали в Туреччині або на Кіпрі. «Ми організували постачання безпосередньо з Індії, без додаткових перевалок», ― зазначила власник Skywalk Trading Ірина Рубан. За її словами, судно стане під вивантаження в порту «Южний».

Постачання здійснюється танкером Rhino (прапор ― Сінгапур). Судно вийшло з індійського порту Вадінар (Vadinar) 27 лютого і зараз перебуває в Егейському морі. Судно Rhino стане одним з найбільших танкерів із нафтопродуктами, які останні кілька років приходили до порту «Южний».

Постачання індійського дизпалива в Україну почалися в 2016 році. За підсумками 2018 року вони склали близько 60 тис. тонн.

Обсяг українського ринку дизпалива в 2018 році склав більше 6,5 млн тонн. З цього обсягу 89% припало на імпорт, а 11% ― на українських виробників.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати