Вверх

Річкові перевезення в Україні повинні збільшитися утричі — Криклій

12 листопада 2019, 17:29

Річкові перевезення в Україні повинні збільшитися утричі — Криклій

Розвиток річкових перевезень дозволить розвантажити автошляхи. Фото: mtu.gov.ua

Впровадження реформи в галузі водного транспорту стане хорошим стимулом для розширення можливостей транспортної інфраструктури України та дозволить у найближчі роки втричі збільшити перевезення вантажів річкою. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«Розвиток річкових перевезень дозволить розвантажити дороги і захистити їх від руйнування, а також буде сприяти створенню нових робочих місць за рахунок збільшення замовлень для українських суднобудівних компаній», — зазначив Криклій під час презетнаціі «списку змін» (To do list) у Харкові у вівторок.

Зокрема, в 2020 році буде відремонтовано 4 шлюзи для забезпечення безпеки судноплавства.

За словами міністра, важливою ланкою, яке замикає річкові, залізничні та автомобільні перевезення в Україні, є морські порти. Тому уряд приділяє особливу увагу розвитку портової галузі. «Саме тут, у портах Ольвія і Херсон реалізуються перші концесійні проекти. На черзі Маріуполь, Миколаїв, Одеса, і поромний комплекс у морському порту Чорноморськ. Такий формат державно-приватного партнерства дозволить залучити в галузь необхідні інвестиції і забезпечити гідні умови праці для людей», — наголосив він.

Також Криклій розповів про нові електронні послуги, впровадження яких є частиною плану Президента і Кабінету Міністрів з розвитку держави як сервісу для громадян і бізнесу. Серед них: впровадження єдиного електронного квитка на всі види транспорту для громадян; е-порт і електронний кабінет моряка для портової галузі, електронна товарно-транспортна накладна, електронний кабінет перевізника для бізнесу.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати