Вверх

Регістр підтвердив придатність морських каналів України

04 грудня 2019, 09:50

Регістр підтвердив придатність морських каналів України

Фахівці Регістру судноплавства України в листопаді оглянули гідротехнічні споруди філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ». Фото: delta-pilot.ua

Регістр судноплавства України підтвердив придатність гідротехнічних споруд, які перебувають на балансі філії «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ). Про це повідомила прес-служба держпідприємства.

Згідно з повідомленням, фахівці Регістру в листопаді поточного року оглянули Бузько-Дніпровсько-Лиманський (БДЛК) і Херсонський (ХМК) морські канали, морський підхідний канал глибоководного суднового ходу «Дунай — Чорне море» та низку інших гідротехнічних споруд філії. Крім того, на БДЛК і ХМК, на баровій частині морського підхідного каналу та на акваторії навколо огороджувальної дамби ГСХ «Дунай — Чорне море» було проведено технічний нагляд за виконанням промірних робіт.

«Огляди зазначених ГТС проведено без зауважень, дію «Свідоцтв на відповідність глибин» та «Свідоцтв про придатність до експлуатації» підтверджено на усіх проінспектованих об’єктах філії», — повідомила прес-служба.

Філія «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» надає послуги лоцманського проведення суден та регулювання руху суден в акваторіях та на підхідних каналах усіх морських портів та терміналів України, на Бузько-Дніпровсько-Лиманському і Херсонському морському каналах, глибоководному судновому ході Дунай — Чорне море. У складі філії — шість регіональних лоцманських підрозділів у північно-західній частині Чорного моря, в Дунайському, Бузько-Дніпровському та Азовському басейнах, у тому числі — дві єдині морські і чотири портові лоцманські служби. На балансі філії перебувають 15 лоцманських суден, з яких вісім збудовані на замовлення філії після 2000 року.

Філія здійснює технічне обслуговування каналів, які перебувають на її балансі, шляхом днопоглиблення для підтримки навігаційних глибин і забезпечення безпеки судноплавства за допомогою власного флоту і з залученням спеціалізованих підрядних організацій.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати