Вверх

Risoil переміг у конкурсі на концесію держстивідора ХМТП

20 січня 2020, 16:43

Risoil переміг у конкурсі на концесію держстивідора ХМТП

ТОВ «Рісойл-Херсон» перемогло в конкурсі на концесію майна ДП «Херсонський морський торговельний порт» (ХМТП). Про це «Портам України» повідомило джерело в МІУ.

ТОВ «Рісойл-Херсон» — консорціум ТОВ «Петро ойл енд кемікалс» (Georgian Industrial Group) і Risoil S.A. (Швейцарія). Частка грузинської групи становить 60%, швейцарської компанії — 40%.

Як повідомлялося раніше, у грудні 2019 року чотири учасники подавали заявки і пройшли попередню кваліфікацію на участь у конкурсі на концесію майна ДП «Херсонський морський торговельний порт» (ХМТП). Це Busserk Liman Isletme Loj (Туреччина), ТОВ «Спеціальна компанія «Морський порт Херсон», ТОВ «Рісойл-Херсон» і ТОВ «Укрморпорт».

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури оголосило про проведення конкурсів на концесію майна ДП «Стивідорна компанія (СК) «Ольвія»і ДП «ХМТП» і відповідного майна ДП« Адміністрація морських портів України» 12 вересня 2019 року.

ДП «СК «Ольвія» і ДП «ХМТП» є майданчиками реалізації пілотних проектів концесії у портовій галузі. Пілотні проекти затверджено Мінінфраструктури 23 червня 2016 року. ТЕО пілотних проектів розроблені консорціумом міжнародних консультантів, сформованим ЄБРР і IFC. При підготовці ТЕО проведено системний аналіз ринку, виконано фінансову, технічну, екологічну та юридичну експертизи.

Risoil S.A. заснована в 2000 році у Женеві (Швейцарія). Основними напрямками діяльності компанії є забезпечення логістики олії, насипних і генеральних вантажів у портах Чорного моря, продаж і виробництво рослинних олій, торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах, зберігання і переробка агропромислових продуктів. За роки свого розвитку компанія відкрила офіси і запустила виробництво в низці країн Європейського Союзу, Україні та Грузії.

В Україні компанія володіє ТОВ «СП Рісойл Термінал» у порту «Чорноморськ» (олія і зерновий комплекс), терміналом із перевалки рослинних олій ТОВ «Рісойл Південь» у морському порту «Південний», ТОВ «Морський технічний центр» (спеціалізується на наданні комплексних послуг із перевалки контейнерів і навалювальних вантажів), ПрАТ «Роздільнянський елеватор» в Одеській області, Олійнопресовим заводом ТОВ «Біоіл Універсал Україна».

Дивіться також фотогралерею Risoil: швейцарські інвестиції у Чорноморську

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати