Вверх

Керівництво щодо подолання корупції в морській галузі внесено на розгляд IМО

26 лютого 2020, 12:37

Федерація національних асоціацій суднових брокерів і агентів (FONASBA) до 44-ї сесії Комітету Міжнародної морської організації (IМО) щодо спрощення формальностей (FAL-44) представила Керівництво щодо подолання хабарництва і корупції в морській галузі.

Як повідомляє прес-служба Громадського об'єднання «Асоціація морських агентств України» (АМАУ), проект вже внесений до порядку денного FAL-44, що відбудеться у квітні 2020 року. Для подальшого прогресу цей документ повинен бути схвалений і підтриманий державами-членами IМО.

«Визнаючи, що морські агенти, поряд з капітаном і керівним складом екіпажу судна, часто першими отримують вимоги про хабарі або інші корупційні дії, ми будемо закликати Мінінфраструктури та МЗС підтримати впровадження цього Керівництва», — наголосили в АМАУ.

Ознайомитися з документом можна за посиланням

FONASBA створена в 1969 році національними асоціаціями 11 європейських країн. Її головна роль — заохочувати і захищати професійних суднових брокерів і агентів по всьому світу. Федерація має консультативний статус при Міжнародній морській організації (IMO), Конференції ООН з торгівлі і розвитку (UNCTAD), Всесвітньій митній організації (WCO). Взаємодія FONASBA з Європейською комісією здійснюється через один з її постійних комітетів — Об'єднання асоціацій суднових брокерів і агентів Європейського Співтовариства (ECASBA).

Читайте головні новини галузі на нашому телеграм-каналі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати