Вверх

З початку сезону Одеський порт обслужив 2467 круїзних пасажирів

22 серпня 2019, 12:42

З початку сезону Одеський порт обслужив 2467 круїзних пасажирів

«Принцеса Дніпра» здійснила черговий візит до Одеси. Фото: port.odessa.ua

Морський вокзал Одеського морського порту з початку сезону круїзної навігації 2019 року обслужив 2467 туристів, які прибули на борту лайнерів «Принцеса Дніпра» і «Вікінг Синеус». Про це повідомила прес-служба адміністрації порту.

Згідно з повідомленням, сьогодні теплохід «Принцеса Дніпра» зробив черговий захід до Одеського морського порту. Лайнер пришвартувався до причалу №15 пасажирського комплексу о 7:30. Судно прибуло з Вилкового. На борту подорожують 220 туристів з країн Європи та Ізраїлю.

Це п'ятий візит «Принцеси Дніпра» до Одеси цього року і десятий з початку круїзного сезону візит пасажирських лайнерів типу «річка-море». Нарівні з «Принцесою» рейси на Дніпровсько-чорноморських круїзах здійснює однотипний теплохід «Вікінг Синеус».

«Кожен візит до Одеси «річника» (а їх у поточному сезоні заплановано 15) — це позитивні враження сотень іноземних туристів від перебування в нашому місті. І в цьому плані візити теплоходів «Вікінг Синеус» і «Принцеса Дніпра» надзвичайно важливі не лише тому, що заповнюють паузу в заходах великих пасажирських лайнерів під іноземним прапором. Вони «розчищають фарватер» для повернення цих лайнерів. На 2020 рік ми вже отримали заявки на одинадцять заходів круїзних теплоходів океанського класу», — зазначив начальник адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук.

Цього разу стоянка «Принцеси Дніпра» розрахована на три дні. Культурно-розважальна програма передбачає екскурсії по Одесі та Білгород-Дністровському, відвідування музеїв та вистави в Оперному театрі, уточнив директор агентуючої компанії ТОВ «Лондон Скай» Костянтин Лічікакі.

Як поінформувала прес-служба, відхід лайнера в напрямку Дніпра запланований на ранок 24 серпня.

Сезон круїзної навігації 2019 року в Одеському морському порту відкрився 24 травня суднозаходом лайнера «Вікінг Синеус». Цього року круїзне судноплавство в Одесі представлене рейсами лайнерів «Принцеса Дніпра» і «Вікінг Синеус».

У 2020 році Одеський морський порт планує обслужити 11 заходів круїзних лайнерів.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати