Вверх

Власники ДП «КТО» запустили контейнерний поїзд із Китаю до Словаччини

07 жовтня 2019, 16:43

АТ «Укрзалізниця» забезпечить регулярні графікові маршрути територією України транзитного контейнерного поїзда з Китаю до Словаччини, організованого компанією Metrans. Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

Згідно з повідомленням, перший контейнерний поїзд з китайського міста Сіань до словацького міста Дунайська-Стреда пройшов територією України 27-29 вересня. Потяг перевозив 44 сорокафутові контейнери.

Metrans переорієнтувала вантажопотік цьим маршрутом з території Польщі на Україну. Маршрут через Україну коротший на 520 кілометрів, що сприяє економії коштів відправника.

«Завдяки проактивній позиції «Укрзалізниці», Metrans вибрала маршрут саме через Україну. «Укрзалізниці» в ході переговорів вдалося переконати компанію у здатності забезпечити регулярні графікові перевезення територією України. Попередньо планується, що з Китаю до Словаччини і назад всього курсуватимуть чотири пари контейнерних поїздів щомісяця. У жовтні планується відправити два наступних поїзда», — зазначила прес-служба.

Компанії Metrans і Polzug представляють інтермодальний бізнес найбільшої німецької портової та транспортно-логістичної групи Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA). До складу групи входять контейнерні термінали Altenwerder, Burchardkai і Tollerort у порту Гамбург, термінал ДП «Контейнерний термінал Одеса» в Одеському морському порту і термінал Transiidikeskuse в порту Таллінна (Естонія). Оператор у 2018 році збільшив консолідований контейнерооборот порівняно з 2017 роком на 1,9% — до 7,336 млн TEU.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати