Вверх

УЗ готова знизити вартість доставки вантажів до Маріупольського і Бердянського портів на 20%

26 березня 2019, 10:45

Досягнута попередня домовленість про знижку в розмірі 20% на залізничну доставку вантажів до Бердянського і Маріупольського морських портів. Про це повідомив начальник адміністрації Бердянського морського порту Олександр Барчан виданню ЦТС.

«На нараді, яка проходила в Міністерстві інфраструктури України, була досягнута попередня домовленість про знижку 20% на перевезення вантажів залізницею в напрямку Азова ― до портів Бердянська і Маріуполя. Залізниця висловила готовність надати таку знижку. Знижка буде поширюватися на металопродукцію», ― зазначив Барчан.

За його словами, ця знижка дозволить Бердянському порту збільшити вантажообіг на 550-600 тис. тонн на рік.

За інформацією ДП «Адміністрація морських портів України», Херсонський морський порт отримав конкурентні тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом. Тарифи на залізничну доставку вантажів до порту приведені у відповідність із правилами перевезень. За рахунок цього вартість доставки вантажів до порту зменшилася приблизно на 2200 грн за піввагон металопрокату і на 1300 грн за зерновоз зі шротом.

Раніше Мінінфраструктури, АТ «Укрзалізниця», Бердянський, Маріупольський і Херсонський морські порти розробили алгоритм надання додаткової знижки на формування тарифів на деякі види вантажів, які прямують у зазначені порти. Розроблений алгоритм враховує обсяг вантажів і собівартість тарифу.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати