Вверх

Стратегічний комітет Кабміну схвалив Стратегію розвитку морської галузі до 2038 року

08 квітня 2019, 17:48

Стратегічний комітет Кабінету міністрів під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на засіданні e понеділок схвалив Стратегію розвитку морської галузі до 2038 року і Стратегію розвитку авіаційної галузі до 2030 року. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Обидва документи розроблялися більше двох років за участю українських та іноземних фахівців і узгоджені з Національною транспортною стратегією Drive Ukraine 2030. Сподіваємося на їх швидке ухвалення на одному з наступних засідань уряду», — написав Омелян у Facebook.

У травні 2018 року Кабмін затвердив Національну транспортну стратегію до 2030 року (Drive Ukraine 2030). Стратегія визначає пріоритети комплексного формування транспортної політики та ефективного державного управління, основні напрямки розвитку транспортної галузі України на період до 2030 року.

Метою документа є створення інтегрованого в загальносвітову транспортну мережу, безпечно функціонуючого і ефективного транспортного комплексу України, задоволення потреб населення в перевезеннях і поліпшення умов ведення бізнесу для забезпечення конкурентоспроможності та ефективності національної економіки.

За оцінками Мінінфраструктури, вартість реалізації Drive Ukraine 2030 сягає $60 млрд.

Читайте главные новости на нашем Телеграм-канале и подписывайтесь на наш Ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати