Вверх

Суд поновив на посаді капітана Одеського порту

10 грудня 2019, 09:56

Суд поновив на посаді капітана Одеського порту

Суд скасував відповідний наказ Міністерства інфраструктури. Фото: ukrport.org.ua

Суворовський районний суд Одеси відновив Олександра Антонова на посаді капітана морського порту Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ). Відповідне рішення винесено 9 грудня 2019 року.

«Скасувати наказ Міністерства інфраструктури №45-О від 24 травня 2019 року «Про капітана морського порту Одеської філії ДП «АМПУ» (адміністрації Одеського морського порту)», який призупинив повноваження Антонова Олександра Олексійовича на посаді капітана Одеського морського порту (...) і звільнив з роботи відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 41 КЗпП України», — сказано в рішенні суду.

«Відновити Антонова Олександра Олексійовича на роботі на посаді капітана морського порту Одеської філії ДП «АМПУ», — ідеться у документі.

Крім того, суд вирішив стягнути з Мінінфраструктури на користь Антонова середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 27 травня по 9 грудня 2019 року в розмірі 368 тис. 361,49 грн.

«Допустити негайне виконання рішення суду в частині поновлення Антонова Олександра Олексійовича на посаді капітана морського порту Одеської філії ДП «АМПУ» та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу за один місяць в розмірі 56464,17 грн», — зазначено в рішенні суду.

Як повідомила прес-служба адміністрації Одеського порту, восени 2019 року Антонов увійшов до оновленої управлінської команди ДП «Одеський морський торговельний порт», зокрема, очолив підрозділ портового флоту.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати