Вверх

Термінал ЄВТ забезпечить перевалку вантажів п'яти нових клієнтів

13 листопада 2019, 16:36

Термінал ЄВТ у спеціалізованому морському порту «Ольвія» уклав контракти на перевалку агрокультур із п'ятьма новими клієнтами. Про це повідомила прес-служба ТОВ «ЄВТ Грейн».

Серед них — міжнародні агротрейдери Olam і Sierentz Global Merchants, близькосхідний конгломерат Al Ghurair і українські компанії «Агротрейд» і «Рамбурс».

Згідно з умовами договорів, термінал забезпечить перевалку вантажів зернових та олійних. Зокрема, Olam і «Агротрейд» будуть перевалювати кукурудзу і сою, Sierentz і Al Ghurair — кукурудзу, «Рамбурс» — сою.

«На сьогодні клієнтами ЄВТ стали вже більше десяти національних і світових трейдерів. На нашому терміналі є всі умови для зберігання і дбайливої перевалки всіх культур. Ми розміщуємо вантажі на сучасних складах і відвантажуємо стрічковими конвеєрами, що зберігає високу якість вантажу. У термінала є потужності для збільшення обсягів перевалки, тому ми готові працювати з новими клієнтами і надавати їм найкращий сервіс», — зазначив комерційний директор ТОВ «ЄВТ Грейн» Дмитро Манолюк.

Зерно, яке надходить на термінал, спочатку проходить перевірку якості і зважування. Потім відправляється на зберігання. Після формування суднової партії здійснюється завантаження на судно. Таким чином, термінал надає весь комплекс послуг із внутрішньопортового експедирування, перевалки та оформлення необхідної документації на вантаж.

Морський термінал ЄВТ спеціалізується на перевалці зернових, бобових і олійних культур. Терміналом оперує ТОВ «ЄВТ Грейн». Термінал обробив перше судно у грудні 2018 року.

В управлінні перебувають операційна акваторія, підхідний канал, власний причал довжиною 280 метрів і глибиною 11,5 метра (причал №4 СМП «Ольвія»), складські споруди та технологічне обладнання. Потужності зберігання представлені критим складом ємністю 90 тис. тонн і чотирма силосами по 6,5 тис. тонн кожен. У вересні 2019 року введено в експлуатацію ще один склад підлогового зберігання на 90 тис. тонн. Існуючі потужності комплексу дозволяють щорічно перевалити до 2 млн тонн зерна.

Після збільшення ємностей зберігання і запуску додаткового перевалочного обладнання річна пропускна здатність терміналу складе 3 млн тонн із перспективою збільшення до 4 млн тонн.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати