Вверх

Термінал ЄВТ обробив перші супрамакси

11 вересня 2019, 16:33

Термінал ЄВТ обробив перші супрамакси

Це найбільші судна, які заходили на термінал з моменту відкриття. Фото: EVT, Facebook

Термінал із перевалки зернових вантажів ТОВ «Компанія «Євровнешторг» (ЄВТ) у спеціалізованому морському порту (СМП) «Ольвія» у вересні черзі обробив два балкари Supramax.

Як повідомила прес-служба ТОВ «ЄВТ Грейн» (Миколаїв), це найбільші судна, які заходили на термінал з моменту відкриття. На обидва судна завантажили українську пшеницю.

Перший балкер узяв на борт біля причалу №4 ЄВТ 41 тис. тонн зерна. Потім відправився на зовнішній рейд для дозавантаження на банці Трутаєва (Очаків). Вантаж іде на експорт до Філіппін. Довжина балкера становить 199,9 м, ширина — 32,26 м, дедвейт — 60,22 тис. тонн.

На другий Supramax біля причалу було завантажено 27 тис. тонн пшениці. Дозавантаження судна виконується в порту «Чорноморськ». Судно відправиться до порту Джібуті — морського пункту для імпорту й експорту із сусідньої Ефіопії. Габарити балкера складають 190 м в довжину, 32,3 м в ширину і дедвейт — 57,3 тис. тонн.

Морський вантажний термінал ТОВ «Компанія «Євровнешторг» в СМП «Ольвія» (причал №4) спеціалізується на перевалці зернових, бобових і олійних культур, наданні експедиторських і агентських послуг. Річна пропускна здатність — до 2 млн тонн зерна. Термінал оперує власним причалом довжиною 280 метрів і глибиною 11,5 метра і може приймати судна Handysize і Panamax. Термінал обробив перше судно в грудні 2018 року.

На сьогодні завершено будівництво першої черги терміналу. Побудовані операційна акваторія, підхідний канал і власний причал довжиною 280 метрів і глибиною 11,5 метра, що дозволить приймати судна Handysize і Capesize. Потужності зберігання представлені критим складом обсягом 90 тис. тонн і чотирма силосами по 6,5 тис. тонн.

У вересні 2019 року очікується завершення другої черги будівництва. Буде зведений другий склад підлогового зберігання на 90 тис. тонн. Після введення другої черги річний обсяг перевалки досягне 2 млн тонн, після закінчення третьої черги будівництва термінал вийде на річну перевалку 4 млн тонн.

Найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати