Вверх

ТІС вперше досягнув вантажообігу 30 млн тонн

05 грудня 2019, 11:35

ТІС вперше досягнув вантажообігу 30 млн тонн

ТІС тримає високу планку вантажообігу шість років поспіль. Фото: tis.ua

Група терміналів ТІС з початку 2019 року станом на 5 грудня оновила абсолютний рекорд перевалки вантажів — 30 млн тонн. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Вантажообіг наших терміналів цієї ночі перевищив 30 млн тонн. Це не лише рекордний обсяг для ТІС за весь час роботи, але і максимальний показник за роки незалежності України серед всіх навалочних портів країни», — сказано у повідомленні.

«Сьогодні саме ТІС — той порт, який суворо тримає високу планку за обсягами вантажообігу цілих шість років поспіль. Найбільший транспортний морський вузол, а з недавнього часу — другий пункт трансшипменту на Чорному морі», — зазначила прес-служба.

ТІС із початку 2019 року станом на 14 листопада зафіксував абсолютний рекорд вантажоперевалки — 28,1 млн тонн.

ТІС станом на 22 жовтня 2019 року досягнув показника вантажообігу всього 2018 року — 25,7 млн тонн.

Група терміналів ТІС — найбільша приватна стивідорна компанія України. Оперує терміналами «ТІС-Зерно», «ТІС-Міндобрива», «ТІС-Руда», «ТІС-Вугілля» та «ТІС-Контейнерний термінал» у морському порту «Південний». Група інвестувала в об'єкти портової інфраструктури $770 млн. Термінали забезпечують зайнятість близько 4 тис. осіб. Група в 2018 році скоротила вантажообіг порівняно з 2017 роком на 1,2% — до 25,7 млн тонн.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати