Вверх

ТІС збільшив річний контейнерний трафік завдяки сервісу Maersk на 75 тис. TEU

11 квітня 2019, 13:10

«ТІС-Контейнерний термінал» за один рік обслуговування океанського лінійного сервісу Ме3 Maersk Line обробив 51 031 контейнер, або близько 75 тис. TEU. Про це повідомила прес-служба ТІС.

«Рівно рік тому контейнерний термінал ТІС зустрів перше судно лінійного сервісу Ме3 компанії Maersk Line ― трьохсотметровий контейнеровоз Maersk Klaipeda. А напередодні першої річниці, кілька днів тому, ми обробили чергове судно сервісу ― Santa Cruz», ― сказано у повідомленні.

За вказаний період термінал прийняв 52 контейнеровози. «Рекордсменом за кількістю оброблених контейнерів стало судно Maersk Kiel з 3276 TEU, обробка якого припала в новорічну ніч. Чемпіоном за інтенсивністю ― 81,9 руху на годину ― контейнеровоз Maersk Kimi», ― повідомила прес-служба.

Найбільш популярними експортними вантажами стали труби і сільгосппродукти, зокрема, борошно, пшениця, соняшникова олія, горох і яйця. Серед імпортних вантажів ― морожена риба, сода, продукти харчування, поліетиленова плівка, ламінат, керамічна плитка та інші товари.

Маршрут океанського лінійного сервісу Ме3 проходить через порти Піпавав, Хазір, Джавахрлал Неру, Джебель-Алі, Салала, Порт-Саїд, Дамьетта, Амбарлі, Измит Корфезі, Новоросійськ, «Південний», «Чорноморськ» і Констанца. Раніше порт «Південний» не був пов'язаний прямими контейнерними маршрутами з Азією.

Перше судно сервісу Ме3 Maersk Klaipeda стало найбільшим контейнеровозом, який будь-коли заходив в акваторію морського порту «Південний».

Читайте також Найбільший контейнеровоз в історії «Південного» (фоторепортаж)

Група терміналів ТІС ― найбільша приватна стивідорна компанія України. Оперує терміналами «ТІС-Зерно», «ТІС-Міндобрива», «ТІС-Руда», «ТІС-Вугілля» та «ТІС-Контейнерний термінал» у морському порту «Південний». Група інвестувала в об'єкти портової інфраструктури $770 млн. Термінали забезпечують зайнятість близько 4 тис. осіб. Група в 2018 році скоротила вантажообіг у порівнянні з 2017 роком на 1,2% ― до 25,7 млн тонн.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати