Вверх

Транспортний комітет парламенту рекомендував доопрацювати законопроект про внутрішній водний транспорт

12 грудня 2019, 11:54

Комітет Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури за результатами розгляду в середу рекомендував Верховній Раді спрямувати до комітету на доопрацювання і підготовку до першого читання законопроект «Про внутрішній водний транспорт» №1182-1. Про це повідомляє ЦТС.

«Міністерство інфраструктури не підтримує законопроекти №1182 і №1182-2, тому що в них неідеально визначені механізми повернення інвестицій і є зауваження щодо канального збору. Водночас ми підтримуємо проект закону №1182-1, який є основним і в якому вже передбачені механізми щодо фінансування внутрішніх водних шляхів, чітко розмежовано порядок повноважень існуючих центральних органів виконавчої влади, які працюють у галузі внутрішнього водного транспорту, автоматизовано облік річкових перевезень», — зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час засідання комітету.

Проект закону «Про внутрішній водний транспорт» №1182 авторства депутатів фракції «Європейська Солідарність» за результатами розгляду рекомендовано повернути на доопрацювання.

«№1182-2 рекомендувати Верховній Раді включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання і за результатами розгляду повернути суб'єкту права законодавчої ініціативи», — зачитав рішення комітету його голова Юрій Кисіль. Авторами цього законопроекту є депутати від «Слуги народу».

У вересні 2019 року у Верховній Раді зареєстровано законопроект №1182-1 «Про внутрішній водний транспорт».

Раніше Президент України Володимир Зеленський доручив ухвалити закон про внутрішній водний транспорт до 1 листопада 2019 року.

Читайте найголовніші новини на нашому Телеграм-каналі, підписуйтеся також на наш ютуб-канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати