Вверх

«Укроборонсервіс» став оператором у порту «Ольвія»

12 лютого 2020, 17:02

«Укроборонсервіс» став оператором у порту «Ольвія»

ДП «Укроборонсервіс» торгує продукцією і послугами військово-технічного і спеціального призначення. Фото: uspa.gov.ua

Державне підприємство «Укроборонсервіс» з 12 лютого включене до Реєстру морських портів України як портовий оператор спеціалізованого морського порту (СМП) «Ольвія». Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Таким чином, згідно з повідомленням, на сьогодні в СМП «Ольвія» здійснюють діяльність три оператори: ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» — портовий оператор, який є учасником пілотного проекту з концесії, ТОВ «ЄВТ Грейн» - портовий оператор, який здійснює експлуатацію морського терміналу ТОВ «Компанія «Євровнешторг», і «Укроборонсервіс» - портовий оператор, основним напрямком діяльності якого є реалізація державних інтересів України щодо експорту та імпорту продукції і послуг військово-технічного і спеціального призначення.

Реєстр морських портів України — електронна база даних обліку морських портів, метою якої є забезпечення даними, необхідними для виконання завдань щодо безпеки мореплавстав, охорони навколишнього середовища, а також для здійснення державного нагляду (контролю). Адміністратором Реєстру є ДП «Адміністрація морських портів України».

ДП «Укроборонсервіс» — один із провідних спецекспортерів України, працює на світовому ринку озброєнь з 1993 року. З 2010 року входить до складу ДК «Укроборонпром».

СМП «Ольвія» розташований у 25 кілометрах від Миколаєва на лівому березі Дніпро-Бузького лиману. Кількість вантажних причалів — сім, довжина вантажного причального фронту — 1,53 кілометра. У 2019 році СМП «Ольвія» збільшив вантажообіг порівняно з 2018 роком на 5,2% — до 3,097 млн тонн. Частка порту у вантажообігу морських портів України склала 1,9%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакції.

Коментарі


Коментувати